Tumstock 2m
Tumstock 2m passar företag som vill koppla sin profilering till funktion och hållbar användning. Det ger en profilering som känns mer användbar än många kortlivade giveaways. Profileringen blir lätt att anpassa eftersom produkten lämpar sig för tryck.
Tekniska specifikationer:
- Tumstock i PVC, två meter
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 32,00 | 31,40 | 30,80 | 30,20 | 28,00 | 24,20 | 23,80 | 23,60 | 23,20 | 22,80 |
| Artikelnummer | 91220-N0001 |
| Material | PVC |
| Bredd | 31mm |
| Längd | 235mm |
| Höjd | 15mm |
| Vikt | 105g |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 420mm x 250mm x 170mm |
| GPSR-Information | On the Bottom |
| Övrig information | Length ruler: 2 meter. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91220-N0001 | 7779 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

