Tumstock 1m
För företag som vill bygga igenkänning genom smarta profilprodukter är Tumstock 1m ett bra val. När plagget används i arbetsvardagen blir varumärket synligt i situationer där ett professionellt första intryck spelar stor roll. För profilering passar tryck, transfer eller brodyr bra på den här typen av produkt.
Tekniska specifikationer:
- Tumstock i PVC, en meter.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 37,40 | 35,60 | 34,80 | 32,40 | 30,20 | 28,20 | 26,00 | 25,00 | 24,60 | 24,20 |
| Artikelnummer | 91210-N0001 |
| Material | PVC |
| Bredd | 13mm |
| Längd | 130mm |
| Höjd | 25mm |
| Vikt | 41g |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 370mm x 280mm x 120mm |
| Övrig information | Length ruler: 1 meter. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91210-N0001 | Finns ej i lager |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

