Elektronisk tändare
Elektronisk tändare ger företaget en profilprodukt med tydligt användningsvärde och lång räckvidd. Det gör den till ett starkt val när profileringen ska kännas användbar och genomtänkt. Den lämpar sig väl för tryck, vilket gör det enkelt att skapa en tydlig och konsekvent profilering. Tekniska specifikationer: - Tändare, elektronisk, påfyllningsbar
| Antal | 10 | 25 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 8,00 | 7,80 | 7,60 | 7,00 | 6,20 | 6,00 | 5,80 |
| Artikelnummer | 90660-N8011 |
| Material | AS, Plastic |
| Bredd | 25mm |
| Längd | 82mm |
| Höjd | 12mm |
| Vikt | 20g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90660.pdf |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Ja |
| Förpackningsmått | 445mm x 295mm x 270mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90660-N8011 | Finns ej i lager |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

