Kompakt Multiverktyg
Kompakt Multiverktyg gör det lättare att koppla varumärket till en produkt som används om och om igen. När produkten följer med i vardagen får företaget en synlighet som byggs upp över tid. På den här typen av textil fungerar tryck, transfer eller brodyr särskilt bra. Tekniska specifikationer: - Kompakt multiverktyg försett med flera händiga verktyg för dig på resande fot. - Levereras i polybag med ett instruktionsblad där funktionerna förklaras.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 26,20 | 25,80 | 25,00 | 23,60 | 22,60 | 21,60 | 20,80 | 19,40 | 19,00 | 18,80 |
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 26,20 | 25,80 | 25,00 | 23,60 | 22,60 | 21,60 | 20,80 | 19,40 | 19,00 | 18,80 |
| Artikelnummer | 93402-N0002 |
| Material | Stainless Steel |
| Bredd | 25mm |
| Längd | 85mm |
| Höjd | 2mm |
| Vikt | 17g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT93402.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 335mm x 205mm x 185mm |
| GPSR-Information | On the back |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 93402-N0002 | 12801 st |
| Inkommande lager 2026-06-30T00:00:00+02:00 | 5400 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

