Måttband Assisten 3m
Ett genomtänkt arbets- eller profilplagg som Måttband Assisten 3m skapar ett mer konsekvent intryck utåt. Det skapar bra förutsättningar för ett enhetligt intryck i flera olika miljöer. Förädling med tryck, transfer eller brodyr gör det lätt att anpassa uttrycket efter er profil. Tekniska specifikationer: - Kalibrerat måttband som är lätt att bära med sig tack vare bältesklämman. - Har ett tre meter långt vitt måttband. - Detta måttband uppfyller kraven i det europeiska mätinstrumentdirektivet (MID 2014/32/EU), klass 2. - Det innebär att måttbandet är certifierat för hög mätnoggrannhet i enlighet med europeiska direktiv.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 53,00 | 52,00 | 50,50 | 47,20 | 45,40 | 43,60 | 41,80 | 39,00 | 38,20 | 37,80 |
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 53,00 | 52,00 | 50,50 | 47,20 | 45,40 | 43,60 | 41,80 | 39,00 | 38,20 | 37,80 |
| Artikelnummer | 91817-N6102 |
| Material | ABS, Metal |
| Bredd | 30mm |
| Längd | 70mm |
| Höjd | 70mm |
| Vikt | 130g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91817.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 470mm x 310mm x 265mm |
| GPSR-Information | At the beginning of the backside of the tape |
| Övrig information | Width measuring tape: 1.5cm. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91817-N6102 | 3156 st |
| Inkommande lager 2026-09-21T00:00:00+02:00 | 3000 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

