Brytkniv Fjäder
Med Brytkniv Fjäder får företaget en användbar profilprodukt som ger återkommande exponering. Det gör modellen relevant både för intern användning och för externa aktiviteter. Den lämpar sig väl för tryck, vilket gör det enkelt att skapa en tydlig och konsekvent profilering. Tekniska specifikationer: - Brytkniv med säkerhetsknapp, transparent med färgade detaljer
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 12,20 | 11,80 | 11,60 | 10,80 | 10,40 | 10,00 | 9,60 | 9,00 | 8,80 | 8,60 |
| Artikelnummer | 90727-N0002 |
| Material | PS, Carbon steel |
| Bredd | 24mm |
| Längd | 131mm |
| Höjd | 12mm |
| Vikt | 25g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90727.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 440mm x 160mm x 410mm |
| Pennmekanism | Sliding mechanism |
| GPSR-Information | On the button which you push out the blade |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90727-N0002 | 23729 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

