Brytkniv Liten
Med Brytkniv Liten får företaget en produkt som fungerar i vardagen och samtidigt bygger synlighet för varumärket. Det ger lång exponering eftersom mottagaren möter produkten om och om igen i verkliga situationer. För en produkt i den här kategorin är tryck ofta det mest effektiva sättet att skapa synlighet. Tekniska specifikationer: - Smal brytkniv i flera färger. - Klingans bredd är 9 mm.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 9,40 | 9,20 | 9,00 | 8,40 | 8,00 | 7,80 | 7,40 | 7,00 | 6,80 |
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 9,40 | 9,20 | 9,00 | 8,40 | 8,00 | 7,80 | 7,40 | 7,00 | 6,80 |
| Artikelnummer | 90720-N0001 |
| Material | ABS, Metal |
| Bredd | 20mm |
| Längd | 140mm |
| Höjd | 7mm |
| Vikt | 15g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90720.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 440mm x 320mm x 320mm |
| Pennmekanism | Sliding mechanism |
| GPSR-Information | On the clip |
| Övrig information | Includes 12 break off blades. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90720-N0001 | 19967 st |
| Inkommande lager 2026-06-15T00:00:00+02:00 | 35000 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

