Hobbykniv i bambu
När Hobbykniv i bambu används i rätt miljö blir den en naturlig bärare av företagets identitet. Det ger bättre reklamvärde än engångsmaterial eftersom produkten är tänkt att användas vidare över tid. Den här typen av produkt lämpar sig väl för tryck när du vill skapa en tydlig och konsekvent profilering. Tekniska specifikationer: - Vi presenterar Hobby Knife Bamboo: ett mångsidigt verktyg för alla dina pysselbehov. - Bambuskaftet ger ett distinkt utseende och ett bekvämt grepp. - Perfekt för hobby och gör-det-själv-projekt.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 42,80 | 41,80 | 41,20 | 40,20 | 37,20 | 32,40 | 31,80 | 31,40 | 30,80 | 30,40 |
| Artikelnummer | 90738-N0002 |
| Material | Bamboo, Metal |
| Bredd | 19mm |
| Längd | 130mm |
| Höjd | 11mm |
| Vikt | 25g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90738.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 590mm x 310mm x 170mm |
| Pennmekanism | Sliding mechanism |
| Övrig information | Length when the knife is folded out: 192 mm. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90738-N0002 | Finns ej i lager |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

