Ljuslykta i metallutseende
Med Ljuslykta i metallutseende blir det lättare att kombinera praktisk nytta med tydlig varumärkesnärvaro. När produkten används i rätt miljöer stärks både igenkänningen och den visuella identiteten. Just materialkänslan gör att gravyr eller tryck passar extra bra när märkningen ska kännas tydlig och hållbar.
Tekniska specifikationer:
- Har du planerat en romantisk middag?
- Vill du tända några ljus?
- Eller vill du tända grillen för att göra en ordentlig måltid?
- Detta är den perfekta tändaren för att tända atmosfären.
- Tändarens längd ser till att du inte bränner händerna när använder den.
- Lätt att använda och mycket vacker tack vare sina metallicfärger.
| Antal | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 34,00 | 31,60 | 29,40 | 28,00 | 27,40 | 27,00 | 26,40 |
| Artikelnummer | 90706-N0006 |
| Material | ABS, AS |
| Bredd | 15mm |
| Längd | 210mm |
| Höjd | 18mm |
| Vikt | 31g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90706.pdf |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Ja |
| Förpackningsmått | 610mm x 175mm x 235mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90706-N0006 | 697 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

