Bike Bell ringklocka
Art.nr.
263553-005
19,80 kr
Bike Bell ringklocka signalerar kvalitet redan vid första användningen. Just kombinationen av praktisk nytta och kvalitet gör den relevant i många B2B-sammanhang. För den här typen av produkt är gravyr eller tryck ett bra val när varumärket ska synas länge. Tekniska specifikationer: • Ringklocka i metall med fäste i plast
Välj variant
Totalt pris
kr
Sammanställning
| Artikelnummer | 263553-005 |
| Material | Syntetiskt material, Stål |
| Längd | 5.3 cm |
| Diameter | 5.5 cm |
| Vikt | 63 g |
| Volym | 87.1137 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

