Luftuppfräschare för bilventilation Bamboo
Luftuppfräschare för bilventilation Bamboo fungerar väl för företag som vill skapa synlighet utan att tumma på användbarheten. Det gör den relevant för kampanjer, personalutrustning och kundaktiviteter. Den lämpar sig väl för tryck, vilket gör det lätt att anpassa profileringen efter behov. Tekniska specifikationer: - Upplev den uppfriskande doften av bambu med vår Car Vent Air Refresher. • - Njut av en lugn bilfärd med naturens lugnande doft. • - Köp din idag och förhöj din bilfärd. • - Denna luftfräschare doftar citron.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 31,80 | 31,20 | 30,40 | 28,40 | 27,20 | 26,20 | 25,20 | 23,40 | 23,00 | 22,60 |
| Artikelnummer | 91099-N0002 |
| Material | Bamboo |
| Höjd | 31mm |
| Diameter | 42mm |
| Vikt | 15g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91099.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 380mm x 320mm x 200mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91099-N0002 | 5841 st |
| Inkommande lager 2026-07-31T00:00:00+02:00 | 5200 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

