Parkeringsskiva Frankrike
För företag som vill bygga igenkänning genom smarta profilprodukter är Parkeringsskiva Frankrike ett bra val. En användbar profilprodukt ger ofta bättre effekt än något som bara delas ut och glöms bort. Profileringen blir lätt att anpassa eftersom produkten lämpar sig för tryck.
Tekniska specifikationer:
- Parkeringsskiva i papper som överrensstämmer med Frankrikes lagar.
- Stor tryckyta på baksidan av produkten.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 13,80 | 13,20 | 12,80 | 11,80 | 11,20 | 10,40 | 9,60 | 9,40 | 9,00 |
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 13,80 | 13,20 | 12,80 | 11,80 | 11,20 | 10,40 | 9,60 | 9,40 | 9,00 |
| Artikelnummer | 90719-N0011 |
| Material | Cardboard |
| Bredd | 150mm |
| Längd | 150mm |
| Vikt | 19g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90719.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 320mm x 320mm x 255mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90719-N0011 | 66014 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

