Vandringsryggsäck 40L
Med Vandringsryggsäck 40L får du ett plagg som kombinerar synlighet, funktion och ett mer samlat intryck. När plagget bärs ofta får företaget en synlighet som fortsätter långt efter själva beställningen. För profilering passar tryck, transfer eller brodyr bra på den här typen av produkt. Tekniska specifikationer: - Med den här ryggsäcken kan du bära med dig alla dina saker när du vandrar. - De många fickorna och andra funktioner gör att den kan anpassas efter dina behov. - Ryggsäcken har en stor ficka med ett separat laptopfack, justerbara axelremmar, en rem med snäpplås som håller ihop ryggsäcken och en nätficka för dricksflaskan.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 350,00 | 344,00 | 338,00 | 332,00 | 327,00 | 322,00 | 317,00 | 312,00 | 307,00 | 302,00 |
| Artikelnummer | 95128-N0002 |
| Material | Polyester |
| Bredd | 320mm |
| Längd | 480mm |
| Höjd | 550mm |
| Vikt | 585g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95128.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 560mm x 340mm x 400mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95128-N0002 | 7 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

