Axelremsväska 140g/m² 38x42 cm korta handtag bomull OEKO-TEX®
Axelremsväska 140g/m² 38x42 cm korta handtag bomull OEKO-TEX® är ett starkt val för företag som vill kombinera funktion med tydlig synlighet. En väska med rätt uttryck används länge, vilket ger exponering långt efter själva kampanjen. På textila produkter som den här fungerar tryck, transfer eller brodyr särskilt bra beroende på uttryck och placering. Tekniska specifikationer: Klassisk axelremsväska i bomull med korta handtag, perfekt för marknadsaktiviteter och konferenser. • Denna väska är OEKO-TEX® STANDARD 100-certifierad.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 19,00 | 18,60 | 18,20 | 17,80 | 16,60 | 14,40 | 14,20 | 14,00 | 13,80 | 13,60 |
| Artikelnummer | 95255-N0054 |
| Material | OEKO-TEX® cotton |
| Längd | 380mm |
| Höjd | 420mm |
| Vikt | 68g |
| Ursprungsland | India |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95255.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 450mm x 400mm x 380mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95255-N0054 | 12794 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

