Kabinväska
Trolley i kabinstorlek med ett helt fodrat huvudfack och elastiska remmar för att hålla innehållet på plats. Resväskan har fyra hjul. Med utrymme för doming Individuellt förpackat i en lyxig presentförpackning. Beställ kabinväska med din logga och stärka ditt varumärke. Kontakta oss för en offert!
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 512,00 | 503,00 | 495,00 | 487,00 | 479,00 | 471,00 | 464,00 | 457,00 | 450,00 | 443,00 |
| Artikelnummer | 95194-N0002 |
| Material | ABS |
| Bredd | 200mm |
| Längd | 350mm |
| Höjd | 500mm |
| Vikt | 3250g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95194.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 365mm x 210mm x 545mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95194-N0002 | 587 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

