Backpack
Art.nr.
040103-99
Backpack passar företag som vill kombinera funktion, mobilitet och tydlig avsändare. Den dagliga nyttan gör att produkten fortsätter synas långt efter att den delats ut. Här fungerar tryck, transfer eller brodyr bra när du vill anpassa resultatet efter logotyp och användning.
Tekniska specifikationer:
- Ryggsäck med kraftigt bärsystem för bästa komfort.
- Har justerbart midjeband och telefonficka på bärselen.
- Plånboken skyddas mot stöld i en ficka mot ryggen.
- Mått och volym: 33x42x17cm - 23 L
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 346,00 | 336,00 | 332,00 |
Totalt pris
kr
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 346,00 | 336,00 | 332,00 |
Sammanställning
| Artikelnummer | 040103-99 |
| Material | 600D polyester med PVC-beläggning |
| Storlek | 33x42x17 cm |
| Tvättråd | Tvätta för hand |
| Bruttovikt | 0.72 kg |
| Nettovikt | 0.648 kg |
| Netto förpackningsvikt | 13.5 kg |
| Bruttovolym | 0.003 m³ |
| Nettovolym | 0.0156 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.07236 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 15 kg |
| Förpackning | 20 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 788 st |
| Lagersaldo inkommande 20260813 | 5000 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

