RFID blockeringskort ABS
RFID blockeringskort ABS fungerar bra när företag vill ge bort något som känns uppskattat direkt vid första kontakten. Det gör den lämplig för utskick, kundmöten, onboardings och kampanjer där varje detalj påverkar helhetsintrycket. Profileringen blir lätt att anpassa eftersom produkten lämpar sig för tryck. Tekniska specifikationer: - ABS - korthållare för att skydda ditt bankkort från RFID - skimming. - Tryck bara på knappen och upp till 5 kort kommer enkelt ut.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 44,80 | 43,60 | 42,40 | 39,20 | 35,60 | 33,40 | 31,40 | 30,20 | 29,60 | 29,00 |
| Artikelnummer | 92191-N0001 |
| Material | ABS |
| Bredd | 9mm |
| Längd | 62mm |
| Höjd | 98mm |
| Vikt | 26g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT92191.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 270mm x 230mm x 330mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 92191-N0001 | Finns ej i lager |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

