Kylväska i kork 22x18x18cm
Kylväska i kork 22x18x18cm ger varumärket synlighet långt efter själva kampanjen. Just därför fungerar den lika bra för personal, kundmöten och event. Här är tryck, transfer eller brodyr naturliga val när du vill bygga en tydlig och hållbar profil. Tekniska specifikationer: • Praktisk fyrkantig kylväska tillverkad i korkmaterial • Stilren och mycket enkel att bära med sig
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 52,00 | 51,50 | 50,50 | 49,40 | 48,80 | 48,00 | 47,20 | 46,40 | 45,80 | 45,00 |
| Artikelnummer | 95266-N0094 |
| Material | Cork |
| Bredd | 180mm |
| Längd | 220mm |
| Höjd | 180mm |
| Vikt | 77g |
| Volym | 6000cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95266.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 370mm x 240mm x 600mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95266-N0094 | 2599 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

