Kylbox Klassisk 10L
Med Kylbox Klassisk 10L blir det enklare att låta varumärket ta plats i vardagen på ett naturligt sätt. Det gör den relevant i allt från kampanjer till intern användning och kundmöten. För profilering passar tryck bra på den här typen av produkt.
Tekniska specifikationer:
- En kylbox är alltid ett praktiskt föremål.
- Det spelar ingen roll var du befinner dig, den håller alltid innehållet svalt.
- Den kompakta storleken gör den enkel att ta med sig.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 318,00 | 311,00 | 304,00 | 298,00 | 276,00 | 256,00 | 244,00 | 240,00 | 236,00 | 232,00 |
| Artikelnummer | 95106-N0011 |
| Material | PP, ABS |
| Bredd | 220mm |
| Längd | 280mm |
| Höjd | 270mm |
| Vikt | 1800g |
| Volym | 10000cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95106.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 615mm x 470mm x 560mm |
| GPSR-Information | Label |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95106-N0011 | 647 st |
| Inkommande lager 2026-07-23T00:00:00+02:00 | 1899 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

