Termosflaska matt finish 500ml
Vill du koppla varumärket till något som faktiskt används är Termosflaska matt finish 500ml ett klokt val. Kombinationen av funktion och profilering gör den relevant både internt och externt, från arbetsdag till kampanj. För profilering passar tryck, transfer eller brodyr bra på den här typen av produkt.
Tekniska specifikationer:
- Vakuumisolerad flaska med dubbelvägg på 500 ml.
- Mycket lämplig för att hålla drycker svala/varma under lång tid.
- Flaskan är 100% läckagesäker.Kalla drycker håller sig kalla i upp till 24 timmar, och varma drycker håller sig varma i upp till 12 timmar.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 114,00 | 111,00 | 108,00 | 102,00 | 97,00 | 93,50 | 90,00 | 83,50 | 82,00 | 81,00 |
| Artikelnummer | 98833-N0001 |
| Material | Stainless Steel, PP |
| Höjd | 226mm |
| Diameter | 73mm |
| Vikt | 243g |
| Volym | 500cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT98833.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 790mm x 400mm x 250mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| Läcksäkerhet | Ja |
| GPSR-Information | On the gift box |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 98833-N0001 | 1258 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

