Termosflaska Swing 260ml
Termosflaska Swing 260ml är ett starkt val när du vill skapa en profilprodukt som både används och uppskattas. Kombinationen av funktion och profilering gör den relevant både internt och externt, från arbetsdag till kampanj. Förädlingen kan med fördel göras med tryck, transfer eller brodyr för att matcha både logotyp och användningsområde.
Tekniska specifikationer:
- Dubbelväggig vakuumisolerad dricksflaska.
- Den 100% läckagesäkra flaskan är förpackad i en presentförpackning.
- Flaskan håller drycken i rätt temperatur längre, tack vare vakuumet mellan väggarna.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 70,00 | 68,50 | 67,00 | 63,00 | 60,00 | 58,00 | 55,50 | 52,00 | 51,00 | 49,80 |
| Artikelnummer | 98800-N0001 |
| Material | Stainless Steel, PP |
| Höjd | 200mm |
| Diameter | 67mm |
| Vikt | 253g |
| Volym | 260cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT98800.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 735mm x 375mm x 230mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| GPSR-Information | On the gift box |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 98800-N0001 | Finns ej i lager |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

