R-SS enkelväggig flaska med karbinhake 750ml
R-SS enkelväggig flaska med karbinhake 750ml är ett starkt val när du vill kombinera funktion, hållbar användning och tydlig profilering. Det är därför flaskor och muggar ofta är starka val i genomtänkta profilprogram. Profileringen blir lätt att anpassa eftersom produkten lämpar sig för gravyr eller tryck.
Tekniska specifikationer:
- En tålig flaska med enkelvägg tillverkad av återvunnet rostfritt stål, med karbinhake för enkel fastsättning på väskor eller utrustning
- Flaskan är lätt, återanvändbar och perfekt för att hålla vätskebalansen när du är på språng
- Finns i olika glansiga och metalliska färger
- Levereras i en gitfbox
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 51,00 | 50,50 | 49,20 | 48,60 | 47,80 | 47,00 | 46,40 | 45,60 | 44,80 | 44,20 |
| Artikelnummer | 98739-N0001 |
| Material | Recycled Stainless Steel |
| Höjd | 245mm |
| Diameter | 72mm |
| Vikt | 142g |
| Volym | 750cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT98739.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 785mm x 400mm x 270mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| Läcksäkerhet | Ja |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 98739-N0001 | 13379 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

