Solglasögon Justin UV400
Moderna solglasögon för en moderiktig look. Beställ solglasögon justin uv400 med din logga och stärka ditt varumärke. Beställ idag för snabb leverans!
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 15,20 | 15,00 | 14,60 | 14,40 | 13,20 | 11,60 | 11,40 | 11,20 | 11,00 | 10,80 |
| Artikelnummer | 86700-N0001 |
| Material | Polycarbonate, AC |
| Bredd | 145mm |
| Längd | 145mm |
| Höjd | 48mm |
| Vikt | 25g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT86700.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 470mm x 320mm x 410mm |
| GPSR-Information | Hangtag in the middle of the frame |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 86700-N0001 | 100396 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

