Tornspel i påse
Det som gör Tornspel i påse relevant i B2B är balansen mellan användning, synlighet och upplevt värde. I rätt sammanhang blir den ett enkelt sätt att förena nytta med tydlig profilering. På den här typen av produkt är tryck ett effektivt sätt att bygga igenkänning utan att kompromissa med funktionen. Tekniska specifikationer: Med detta tornspel kan du unna dig själv eller någon annan timmar av underhållning. • Det här setet med 48 träklossar förpackade i en bomullspåse är en fin present till alla.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 88,00 | 86,50 | 85,00 | 83,00 | 77,00 | 71,00 | 67,50 | 66,50 | 65,50 | 64,50 |
| Artikelnummer | 90776-N0093 |
| Material | Wood |
| Bredd | 50mm |
| Längd | 50mm |
| Höjd | 180mm |
| Vikt | 245g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 380mm x 270mm x 270mm |
| Övrig information | Size pouch: 260x130x10 mm. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90776-N0093 | 2059 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

