Bihus mini
Bihus mini fungerar väl i miljöer där mottagaren värdesätter pålitlighet, funktion och tydlig avsändare. När en funktionell produkt bär företagets identitet stärks helhetsintrycket i arbetet. Tryck är ett naturligt val på den här produkten när du vill få fram logotyp eller budskap på ett tydligt sätt. Tekniska specifikationer: • Vi presenterar vår Bee Station - en charmig husformad fristad för våra pollinerande vänner. • Den är tillverkad av trä och ger skydd och stöd åt bin, främjar biologisk mångfald och miljömedveten trädgårdsskötsel.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 50,50 | 49,20 | 48,20 | 47,20 | 43,60 | 40,60 | 38,40 | 38,00 | 37,20 | 36,80 |
| Artikelnummer | 94563-N0093 |
| Material | Wood FSC certified |
| Bredd | 40mm |
| Längd | 103mm |
| Höjd | 110mm |
| Vikt | 90g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 500mm x 350mm x 220mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 94563-N0093 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-08-07T00:00:00+02:00 | 3590 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

