Fågelholk
När ni vill kombinera nytta med tydlig varumärkesnärvaro är Fågelholk ett smart alternativ. När en produkt används på riktigt blir varumärket mer närvarande i mottagarens vardag. Just på den här typen av produkt är tryck ett starkt val för tydlig och konsekvent profilering. Tekniska specifikationer: - Gör din trädgård till ett fågelparadis med denna rustika häckbox • - 30mm-öppningen gör den lämplig för små trädgårdsfåglar inklusive talgoxar och sparvar • - 15mm board för isolering och slitsad bas för dränering • - Virket som används i denna produkt är certifierat och hållbart
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 111,00 | 109,00 | 108,00 | 106,00 | 104,00 | 103,00 | 101,00 | 99,00 | 98,00 | 96,00 |
| Artikelnummer | 94509-N0012 |
| Material | Wood FSC certified |
| Bredd | 125mm |
| Längd | 190mm |
| Höjd | 245mm |
| Vikt | 820g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT94509.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 550mm x 265mm x 590mm |
| GPSR-Information | On the box |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 94509-N0012 | 1666 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

