Fitness-motståndsbandsset
Fitness-motståndsbandsset är en praktisk profilprodukt som gör varumärket mer närvarande i vardagen. När produkten kommer till användning i rätt situation skapas ett naturligt reklamvärde över tid. Tryck är ett naturligt val på den här typen av produkt när varumärket ska synas klart och tydligt. Tekniska specifikationer: • Denna uppsättning innehåller tre olika motståndsband, en manual och ett etui • Varje band har sin egen • motståndsnivå: från lätt till tung • Nivån indikeras med prickar på band och på färgen • Det finns några exempel på övningar i manualen så att du omedelbart kan börja din träning • Varje övning beskrivs i två enkla steg
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 95,50 | 90,50 | 88,00 | 82,00 | 76,50 | 72,00 | 66,00 | 63,50 | 62,50 | 61,50 |
| Artikelnummer | 93244-N0004 |
| Material | TPE, PP |
| Bredd | 100mm |
| Längd | 144mm |
| Höjd | 18mm |
| Vikt | 70g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT93244.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 540mm x 320mm x 350mm |
| GPSR-Information | On back of instruction card |
| Övrig information | Green band: 600x45x0.35mm Blue band: 600x45x0.5mm Yellow band: 600x45x0.7mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 93244-N0004 | 4031 st |
| Inkommande lager 2026-08-20T00:00:00+02:00 | 5100 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

