Fitness yogamatta med bärrem
Som profilprodukt hjälper Fitness yogamatta med bärrem företaget att synas i rätt miljöer utan att kännas påträngande. Eftersom väskor och kassar tas med mellan många miljöer ger de varumärket återkommande exponering. Förädlingen kan med fördel göras med tryck, transfer eller brodyr för att matcha både logotyp och användningsområde.
Tekniska specifikationer:
- En 4mm tjock matta för antingen träningspasset eller yogastunden.
- Mattan ger dig ett bra grepp under träningen.
- Kommer i en väska med bärremmar samt ett blad med förslag på träningsövningar.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 155,00 | 152,00 | 149,00 | 146,00 | 135,00 | 125,00 | 119,00 | 117,00 | 115,00 | 114,00 |
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 155,00 | 152,00 | 149,00 | 146,00 | 135,00 | 125,00 | 119,00 | 117,00 | 115,00 | 114,00 |
| Artikelnummer | 93241-N0010 |
| Material | EVA |
| Längd | 650mm |
| Diameter | 125mm |
| Vikt | 252g |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 33mm x 330mm x 63mm |
| Övrig information | fitness matt: 183x61cm, thickness 4mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 93241-N0010 | 103 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

