Grillset i trä
Grillset i trä passar bra när företaget vill arbeta med profilering som känns genomtänkt och användbar över tid. Det gör den väl lämpad för gåvor, kampanjer och profilering där varumärket gärna får vara kvar länge hos mottagaren. För märkning passar gravyr eller tryck bra när företaget vill skapa en tydlig och genomtänkt profil. Tekniska specifikationer: • Denna 3-delade metallgrillverktygssats med trähandtag inkluderar en griptång, gaffel och en spatel • Spateln har också en flasköppnare • Dessa tuffa verktyg ger din grillfest en god atmosfär och du kommer att ha allt du behöver för att förbereda och 'äga' din fest
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 320,00 | 314,00 | 307,00 | 301,00 | 278,00 | 259,00 | 246,00 | 242,00 | 238,00 | 234,00 |
| Artikelnummer | 94523-N0093 |
| Material | Stainless Steel, Wood |
| Bredd | 186mm |
| Längd | 448mm |
| Höjd | 40mm |
| Vikt | 650g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT94523.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 425mm x 250mm x 260mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| GPSR-Information | On gift box |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 94523-N0093 | 543 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

