Vinyl Sticker Rektangel 40x20mm
Vinyl Sticker Rektangel 40x20mm gör det enklare att förena praktisk användning med ett tydligt och genomarbetat varumärkesuttryck. Det gör den användbar i flera typer av kampanjer, kundmöten och interna sammanhang. Just på den här typen av produkt fungerar tryck starkt när företaget vill skapa en tydlig profil.
Tekniska specifikationer:
- Vinyldekaler är en dynamisk varumärkeslösning som erbjuder mångsidighet och effekt.
- De fångar uppmärksamheten och lämnar ett bestående intryck.
- Klistermärkena är tillverkade av slitstarkt vinylmaterial och tål daglig användning samtidigt som de behåller sina livfulla färger.
- Deras självhäftande egenskaper gör att de enkelt kan appliceras på olika ytor och förstärker varumärkets synlighet.
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 8,40 | 5,60 | 3,60 | 3,00 | 2,60 | 2,40 | 2,20 | 1,80 |
| Artikelnummer | 99144-N0001 |
| Material | Vinyl |
| Bredd | 20mm |
| Längd | 40mm |
| Vikt | 18g |
| Ursprungsland | Netherlands |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 420mm x 325mm x 110mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 99144-N0001 | Finns ej i lager |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

