Doming Oval 50x25 mm
När målet är lång exponering i rätt sammanhang fungerar Doming Oval 50x25 mm mycket bra. I miljöer där tydlig identifikation och ett enhetligt intryck är viktigt blir den här typen av produkt extra användbar. Här är tryck ett naturligt val när profileringen ska vara tydlig, ren och lätt att känna igen. Tekniska specifikationer: Doming stickers är ett mångsidigt verktyg för varumärkesprofilering, med hållbarhet och iögonfallande 3D-effekter. • De är idealiska för alla logotyper och förbättrar produktens synlighet på olika ytor, från elektronik till reklamartiklar, och lämnar ett bestående intryck på kunderna. • Klistermärkena tillverkas av kvicksilverfritt harts, vilket gör dem till en miljövänlig varumärkesteknik.
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 14,60 | 9,80 | 6,80 | 5,60 | 5,00 | 4,60 | 4,20 | 3,80 |
| Artikelnummer | 99129-N0001 |
| Material | Vinyl, Epoxy |
| Bredd | 25mm |
| Längd | 50mm |
| Vikt | 3g |
| Ursprungsland | Poland |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 99129-N0001 | Finns ej i lager |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

