Öronproppar i sladd
Med Öronproppar i sladd får du ett profilplagg som fungerar starkt för personal, event och kampanjer. Det gör modellen relevant både för intern användning och för externa aktiviteter. Den lämpar sig väl för tryck, transfer eller brodyr, vilket gör det lätt att anpassa profileringen efter behov. Tekniska specifikationer: - Öronproppar med snöre • - Perfekta för att dämpa störande ljud under resor, när du sover, studerar eller vid utomhus- och vardagsaktiviteter • - Tack vare det praktiska snöret kan öronpropparna enkelt hängas runt halsen när de inte används • - Förpackningen kan tryckas i fullfärg.Observera att dessa öronproppar inte anses vara personlig skyddsutrustning (PPE) och ska inte användas där hörselskydd krävs enligt lag eller arbetsmiljöregler
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 14,00 | 13,60 | 13,20 | 12,20 | 11,20 | 10,40 | 9,80 | 9,40 | 9,00 |
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 14,00 | 13,60 | 13,20 | 12,20 | 11,20 | 10,40 | 9,80 | 9,40 | 9,00 |
| Artikelnummer | 90342-N1141 |
| Material | PP |
| Höjd | 19mm |
| Diameter | 41mm |
| Vikt | 11g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90342.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 470mm x 245mm x 440mm |
| GPSR-Information | On sticker on the bottom of the box |
| Övrig information | Length Cord: 60 cm. Length Chain: 10 cm. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90342-N1141 | 9299 st |
| Inkommande lager 2026-04-24T00:00:00+02:00 | 40000 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

