Öronproppar
När arbetsdagen ställer krav på både nytta och tydlighet blir Öronproppar en relevant profilprodukt. Produkter som används i skarpa lägen skapar en trovärdig och långsiktig varumärkesnärvaro. Produkten fungerar bra med tryck när logotypen ska vara tydlig och lätt att uppfatta. Tekniska specifikationer: - 2 mjuka öronproppar i rund transparent ask.Utformade för vardaglig ljuddämpning och komfort vid vila, resor eller studier • - Observera att dessa öronproppar inte anses vara personlig skyddsutrustning (PPE) och ska inte användas där hörselskydd krävs enligt lag eller arbetsmiljöregler
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 8,60 | 8,40 | 8,20 | 8,00 | 7,40 | 6,40 | 6,20 |
| Artikelnummer | 90500-N0041 |
| Material | PU Foam, PP |
| Bredd | 36mm |
| Längd | 38mm |
| Höjd | 18mm |
| Vikt | 6g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SA8000 |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 430mm x 360mm x 285mm |
| GPSR-Information | Sticker on the back of the box |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90500-N0041 | 75520 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

