Snoqualmie Vest Men
Art.nr.
351464-580
Snoqualmie Vest Men är lätt att använda som en del av företagets profilkläder året runt. För företag som möter kunder ute i fält ger det ett enhetligt uttryck där logotypen får arbeta aktivt. Profileringen blir lätt att anpassa eftersom produkten lämpar sig för tryck, transfer eller brodyr.
Tekniska specifikationer:
- Vår ikoniska Snoqualmie-fleeceväst är skön och varm under kyliga dagar utomhus och på golfbanan.
- Låsbara dragkedjor i kontrastfärg framtill och i fickor.
- Det stretchiga tyget är snabbtorkande vilket gör plagget perfekt för utomhusaktiviteter. - CB DryTec UPF +30 - Fukttransporterande förmåga - YKK-dragkedjor
Välj variant
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 589,00 |
Totalt pris
kr
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 589,00 |
Sammanställning
| Artikelnummer | 351464-580 |
| Modell | Herr |
| Material | 92% polyester, 8% elastan |
| Tvättråd | Maskintvätt 30 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Stryk ej, Ej kemtvätt, Tvätta med liknande färger, Använd inte mjukgörande medel, Hängtorkas |
| Textilvikt | 270 g/m² |
| Bruttovikt | 0.348 kg |
| Nettovikt | 0.3132 kg |
| Netto förpackningsvikt | 6.264 kg |
| Bruttovolym | 0.00369 m³ |
| Nettovolym | 0.0033 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.07277 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 6.96 kg |
| Förpackning | 20 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 161 st |
| Lagersaldo inkommande 20260831 | 40 st |
| Lagersaldo | 285 st |
| Lagersaldo inkommande 20260831 | 200 st |
| Lagersaldo | 475 st |
| Lagersaldo inkommande 20260831 | 100 st |
| Lagersaldo | 232 st |
| Lagersaldo inkommande 20260831 | 200 st |
| Lagersaldo | 244 st |
| Lagersaldo | 97 st |
| Lagersaldo | 66 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

