Padded Softshell Vest
Art.nr.
020958-35
En vadderad softshellväst i modern design, utrustad med tre ytterfickor med SBS-dragkedjor och en innerficka. Fodret är svart och zippullers är dekorerade. En avtagbar nacketikett för att enkelt kunna addera egen avsändare. Skapa en professionell och minnesvärd image med en padded softshell vest med tryck. Beställ idag för snabb leverans!
Välj variant
Finns i 6 varianter
| Antal | 1 | 100 | 300 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 611,00 | 591,00 | 570,00 |
Totalt pris
kr
| Antal | 1 | 100 | 300 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 611,00 | 591,00 | 570,00 |
Sammanställning
| Artikelnummer | 020958-35 |
| Modell | Herr |
| Material | 85% polyester, 15% spandex laminerad med 100% polyesterfleece. WP 5000. |
| Tvättråd | Maskintvätt 30 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Stryk ej, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | 315 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.572 kg |
| Nettovikt | 0.5148 kg |
| Netto förpackningsvikt | 7.722 kg |
| Bruttovolym | 0.00596 m³ |
| Nettovolym | 0.0054 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.0864 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 8.58 kg |
| Förpackning | 15 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 41 st |
| Lagersaldo | 135 st |
| Lagersaldo | 231 st |
| Lagersaldo inkommande 20260813 | 90 st |
| Lagersaldo | 30 st |
| Lagersaldo inkommande 20260813 | 315 st |
| Lagersaldo | 185 st |
| Lagersaldo inkommande 20260813 | 15 st |
| Lagersaldo | 4 st |
| Lagersaldo inkommande 20260813 | 75 st |
| Lagersaldo | 14 st |
| Lagersaldo | 6 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

