Oak Harbor Vest Men - quiltad herrväst med stilren look
Art.nr.
351476-580
Oak Harbor Vest Men kombinerar lätt vaddering med en ren, modern design som fungerar lika bra till skjorta som till hoodie. Västen ger skön värme över kroppen utan att kännas bylsig. Ett mångsidigt lagerplagg som passar under stora delar av året.
Välj variant
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 895,00 |
Totalt pris
kr
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 895,00 |
Sammanställning
| Artikelnummer | 351476-580 |
| Modell | Herr |
| Material | Yttertyg 1: 100% återvunnen polyester.Yttertyg 2: 100% återvunnen polyester softshell. Foder: 100% återvunnen polyester |
| Tvättråd | Mild maskintvätt 30 grader, Tvätta separat, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Hängtorkas, Stryk ej, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | Softshell 280 g/m², Woven 170 g/m² |
| Bruttovikt | 0.352 kg |
| Nettovikt | 0.3168 kg |
| Netto förpackningsvikt | 3.168 kg |
| Bruttovolym | 0.00546 m³ |
| Nettovolym | 0.00491 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.0648 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 3.52 kg |
| Förpackning | 15 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 250 st |
| Lagersaldo inkommande 20260427 | 100 st |
| Lagersaldo | 1192 st |
| Lagersaldo inkommande 20260427 | 400 st |
| Lagersaldo | 1488 st |
| Lagersaldo inkommande 20260427 | 700 st |
| Lagersaldo | 1123 st |
| Lagersaldo inkommande 20260427 | 400 st |
| Lagersaldo | 545 st |
| Lagersaldo inkommande 20260427 | 200 st |
| Lagersaldo | 235 st |
| Lagersaldo inkommande 20260526 | 100 st |
| Lagersaldo | 122 st |
| Lagersaldo inkommande 20260427 | 50 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

