Neon-T Junior
Art.nr.
029347-00
När du vill skapa igenkänning i teamet är Neon-T Junior ett användbart och lättburet profilplagg. I praktiken ger det fler synliga kontaktytor i vardagen. För företag som vill variera uttrycket är tryck, transfer eller brodyr naturliga val på den här typen av produkt.
Tekniska specifikationer:
- En polyester t-shirt med bomullskänsla i modern passform.
- T-shirten är sydd med sidsömmar samt har en dubbel ribb i kragen och förstärkt nackband.
- Passar utmärkt för sublimering.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 107,00 | 101,00 | 97,00 |
Totalt pris
kr
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 107,00 | 101,00 | 97,00 |
Sammanställning
| Artikelnummer | 029347-00 |
| Modell | Barn |
| Material | 100% polyester |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Blekning är inte tillåtet, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 110 grader, Ej kemtvätt, Torktumla ej |
| Textilvikt | 160 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.184 kg |
| Nettovikt | 0.1656 kg |
| Netto förpackningsvikt | 14.13 kg |
| Bruttovolym | 0.0007 m³ |
| Nettovolym | 0.0006 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.05434 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 15.7 kg |
| Förpackning | 100 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 81 st |
| Lagersaldo inkommande 20260813 | 150 st |
| Lagersaldo | 86 st |
| Lagersaldo inkommande 20260813 | 400 st |
| Lagersaldo | 0 st |
| Lagersaldo inkommande 20260813 | 500 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

