Classic Tanktop
Art.nr.
029367-00
Ett plagg som Classic Tanktop gör det enkelt att bära fram företagets identitet i vardagen. Det skapar ett starkare reklamvärde än produkter som snabbt blir liggande. Förädlingen kan med fördel göras med tryck, transfer eller brodyr beroende på hur du vill att plagget ska upplevas.
Tekniska specifikationer:
- Herrlinne i förkrymt, kammad bomullskvalitet och ringspunnet garn.
Välj variant
| Antal | 1 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/st | 100,00 | 96,00 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 029367-00 |
| Modell | Herr |
| Material | 100% bomull (gråmelerad [95] 85% bomull och 15% viskos) |
| Tvättråd | Maskintvätt 60 grader, Blekning är inte tillåtet, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Tål inga vätskor som är starkare än perkloretylen, Torktumla ej |
| Textilvikt | 160 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.156 kg |
| Nettovikt | 0.1404 kg |
| Netto förpackningsvikt | 7.02 kg |
| Bruttovolym | 0.00047 m³ |
| Nettovolym | 0.0004 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.02138 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 7.8 kg |
| Förpackning | 50 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 184 st |
| Lagersaldo | 5 st |
| Lagersaldo | 297 st |
| Lagersaldo | 159 st |
| Lagersaldo | 53 st |
| Lagersaldo | 34 st |
| Lagersaldo | 0 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

