Premium Long-T
Art.nr.
029356-00
Premium Long-T ger varumärket synlighet i ett plagg som mottagaren gärna använder även efter kampanjen. När mottagaren gärna bär plagget vidare blir varumärket synligt även utanför själva kampanjen. Med tryck, transfer eller brodyr går det att ta fram en märkning som känns tydlig utan att störa designen.
Tekniska specifikationer:
- En extra lång t-shirt i premiumkvalitet och unisexmodell, gjord av 100% ringspunnen bomull.
- Dubbelkrage i bomull och elastan, förstärkt nacktejp och en lätt avtagbar nacketikett för omprofilering.
- Plagget är förkrympt och enzymbehandlat.
Välj variant
Finns i 6 varianter
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 139,00 | 135,00 | 129,00 |
Totalt pris
kr
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 139,00 | 135,00 | 129,00 |
Sammanställning
| Artikelnummer | 029356-00 |
| Modell | Herr |
| Material | 100% bomull |
| Tvättråd | Maskintvätt 60 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | 180 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.16 kg |
| Nettovikt | 0.144 kg |
| Netto förpackningsvikt | 7.2 kg |
| Bruttovolym | 0.00072 m³ |
| Nettovolym | 0.0006 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.0355 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 8 kg |
| Förpackning | 50 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Lagersaldo | 275 st |
| Lagersaldo | 780 st |
| Lagersaldo | 1184 st |
| Lagersaldo | 1092 st |
| Lagersaldo | 609 st |
| Lagersaldo inkommande 20260423 | 50 st |
| Lagersaldo | 77 st |
| Lagersaldo | 1 st |
| Lagersaldo inkommande 20260423 | 350 st |
| Lagersaldo | 2 st |
| Lagersaldo inkommande 20260423 | 100 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

