Premium OC Hoody Women
Premium OC Hoody Women är ett bra val när företaget vill bygga ett enhetligt intryck utan att tumma på komforten. Ett skönt profilplagg används oftare, vilket ger logotypen fler naturliga exponeringar. För företag som vill variera uttrycket är tryck, transfer eller brodyr naturliga val på den här typen av produkt.
Tekniska specifikationer:
- Vår finaste hoodtröja i ekologisk bomull och återvunnen polyesterblandning.
- Två fickor framtill utrustade med YKK-dragkedjor.
- Huva med snören med metalländrar samt dekortiva flatlocksömmar ger en modern look till tröjan.
- CVC French Terry på insidan, fiskbensmönstrat nackband samt elastisk 1x1 rib i ärmavslut och nedtill.
- Utrustad med smart lösning för hörlurar.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 556,00 | 546,00 | 536,00 |
| Artikelnummer | 021003-580 |
| Modell | Dam |
| Material | 85% ekologisk bomull och 15% återvunnen polyester |
| Tvättråd | Maskintvätt 60 grader, Torktumla ej, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Blekning är inte tillåtet, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | 300 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.52 kg |
| Nettovikt | 0.468 kg |
| Netto förpackningsvikt | 11.7 kg |
| Bruttovolym | 0.00288 m³ |
| Nettovolym | 0.0026 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.0648 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 13 kg |
| Förpackning | 25 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 83 st |
| Lagersaldo | 6 st |
| Lagersaldo inkommande 20260818 | 125 st |
| Lagersaldo | 54 st |
| Lagersaldo inkommande 20260818 | 175 st |
| Lagersaldo | 41 st |
| Lagersaldo inkommande 20260818 | 200 st |
| Lagersaldo | 99 st |
| Lagersaldo inkommande 20260818 | 75 st |
| Lagersaldo | 26 st |
| Lagersaldo inkommande 20260818 | 25 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

