Newton
Art.nr.
028237-00
Newton fungerar bra för onboarding, personalplagg och aktiviteter där varumärket ska kännas närvarande. Resultatet blir profilkläder som känns både användbara och genomtänkta. Förädlingen kan med fördel göras med tryck, transfer eller brodyr beroende på hur du vill att plagget ska upplevas.
Tekniska specifikationer:
- Skön, trendig bomullspiké med trefärgad kontrast på undersidan av krage, nackband och i slits.
Välj variant
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 315,00 | 305,00 | 295,00 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 028237-00 |
| Modell | Herr |
| Material | 100% kammad ringspunnen bomull |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Blekning är inte tillåtet, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Tål inga vätskor som är starkare än perkloretylen, Torktumla ej |
| Textilvikt | 190 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.27 kg |
| Nettovikt | 0.243 kg |
| Netto förpackningsvikt | 12.15 kg |
| Bruttovolym | 0.00116 m³ |
| Nettovolym | 0.001 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.05405 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 13.5 kg |
| Förpackning | 50 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 88 st |
| Lagersaldo | 437 st |
| Lagersaldo | 613 st |
| Lagersaldo | 304 st |
| Lagersaldo | 247 st |
| Lagersaldo | 10 st |
| Lagersaldo | 48 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

