Padded Softshell Jacket Women
Art.nr.
0200957-35
Ett plagg som Padded Softshell Jacket Women stärker både teamkänslan och den professionella närvaron i mötet med kund. Samtidigt får du ett plagg som förstärker helheten utan att tumma på funktionen. Den typen av textil fungerar bra med tryck, transfer eller brodyr beroende på hur varumärket ska framträda.
Tekniska specifikationer:
- En vadderad softshelljacka i modern design.
- Tre ytterfickor med SBS-dragkedjor och en innerficka.
- Utrustad med svart foder och dekorerad zippuller.
- En avtagbar nacketikett för att enkelt kunna addera egen avsändare.
Välj variant
Finns i 6 varianter
| Antal | 1 | 100 | 300 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 668,00 | 658,00 | 638,00 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 0200957-35 |
| Modell | Dam |
| Material | 85% polyester, 15% spandex |
| Tvättråd | Maskintvätt 30 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Stryk ej, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | 315 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.85 kg |
| Nettovikt | 0.75 kg |
| Netto förpackningsvikt | 7.5 kg |
| Bruttovolym | 0.00759 m³ |
| Nettovolym | 0.00683 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.07455 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 8.5 kg |
| Förpackning | 10 PCS |
| Ursprungsland | MM |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 89 st |
| Lagersaldo | 197 st |
| Lagersaldo | 350 st |
| Lagersaldo | 161 st |
| Lagersaldo | 108 st |
| Lagersaldo | 50 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

