Grayland Women
Ett plagg som Grayland Women stärker både teamkänslan och den professionella närvaron i mötet med kund. Ett användbart ytterplagg får lång livslängd och ger därför fler tillfällen att bära fram företagets identitet. Här fungerar tryck, transfer eller brodyr bra när du vill anpassa resultatet efter logotyp och användning.
Tekniska specifikationer:
- Bekväm och modern vadderad softshelljacka med en avtagbar och justerbar huva.
- Förböjda ärmar för bättre rörlighet.
- Fyra yttre fickor med vattentäta dragkedjor och två innerfickor, en med dragkedja och en med nät.
- Kardborrejusterbara muddar och reflexdetaljer på baksidan.
- Inkluderar svart foder och utrustad med en brodyrdragkedja.
| Antal | 1 | 10 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 1239,00 | 1219,00 | 1189,00 |
| Artikelnummer | 020981-580 |
| Modell | Dam |
| Material | 100% polyester med TPU membran, laminerad med 100% polyesterfleece. WP 10.000/MVP 5000. |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 110 grader, Ej kemtvätt |
| Bruttovikt | 0.99 kg |
| Nettovikt | 0.891 kg |
| Netto förpackningsvikt | 8.91 kg |
| Bruttovolym | 0.00882 m³ |
| Nettovolym | 0.0079 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.0864 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 9.9 kg |
| Förpackning | 10 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 30 st |
| Lagersaldo | 104 st |
| Lagersaldo | 162 st |
| Lagersaldo | 71 st |
| Lagersaldo | 13 st |
| Lagersaldo | 0 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

