Snabbtorkande strandhandduk med fullfärgstryck
Med Snabbtorkande strandhandduk med fullfärgstryck får företaget en profilprodukt som fungerar i vardagen och samtidigt stärker igenkänningen. Det gör den användbar i flera typer av kampanjer, kundmöten och interna sammanhang. Den lämpar sig väl för tryck, transfer eller brodyr, vilket gör det enkelt att anpassa profileringen efter syfte och uttryck.
Tekniska specifikationer:
- Superstor strandhandduk av snabbtorkande mikrofiber (200 g/m2).
- Färgen på sömmen kan också justeras.
| Antal | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 488,00 | 291,00 | 277,00 | 265,00 | 255,00 | 245,00 |
| Artikelnummer | 95041-N0995 |
| Material | Microfiber |
| Bredd | 1000mm |
| Längd | 1800mm |
| Vikt | 365g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95041.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 540mm x 360mm x 360mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95041-N0995 | Finns ej i lager |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

