Ficknäsdukar Mini, Set om 2 i kartong - EUROPA-FSC-360
Ficknäsdukar Mini, Set om 2 i kartong - EUROPA-FSC-360 är ett enkelt sätt att hålla varumärket synligt i arbetsdagen. Den låga tröskeln för användning gör att den fungerar brett i vardagen. Profileringen blir lätt att anpassa eftersom produkten lämpar sig för tryck.
Tekniska specifikationer:
- Europaproducerad
- FSC-certifierad
- 360 fullfärgstryck.
- Ficknäsdukar Mini med 2 mjuka pappersnäsdukar i extra liten kartongförpackning
- Enkel att dela ut vid event och kampanjer!
- Den minsta förpackningen i serien
- 2 pappersnäsdukar i en slimmad kartong som är perfekt för kampanjer där formatet är avgörande.
- Trots sin storlek erbjuder den full tryckyta för logotyp eller budskap, vilket gör den till en effektiv profilgåva.
- Näsdukarna är 4-lagers och tillverkade av FSC-certifierat papper.
- Förpackningen är återvinningsbar och har en praktisk öppning/stänging på baksidan.
| Antal | 1008 | 3024 | 5040 | 10080 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 23,60 | 14,20 | 10,60 | 9,00 |
| Antal | 1008 | 3024 | 5040 | 10080 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 23,60 | 14,20 | 10,60 | 9,00 |
| Artikelnummer | 198001002X |
| Ursprungsland | Italien |
| Vikt | 8g |
| Längd | 75mm |
| Bredd | 54mm |
| Höjd | 10mm |
| Förpackning | 420 set per kartong, 50 kartonger per pall, vikt 4kg per kartong |
| Leveranstid | 20-25 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Övrig information | Statistikkod: 48182000 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Näsduksfabriken är ett svenskt varumärke som erbjuder näsdukar och servetter med tryck för företag. Näsduksfabriken har över 30 års erfarenhet och var också första producent på marknaden att tillverka både näsdukar och förpackningar av 100 % återvinningsbart FSC-certifierat papper. Produkterna är helt och hållet anpassningsbara för att passa din företagsprofil.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

