Kenai
Art.nr.
022046-19
När du vill skapa igenkänning i teamet är Kenai ett användbart och lättburet profilplagg. För företag som vill skapa samhörighet är det här en typ av plagg som fungerar brett. Den typen av textil fungerar bra med tryck, transfer eller brodyr beroende på hur varumärket ska framträda.
Tekniska specifikationer:
- En modern trekkingbyxa med en bekväm och ventilerande 4-vägs stretch.
- Tåligt vind- och vattenavvisande tyg.
- Resår i midjan och förböjda knän för ökad rörlighet.
- Två framfickor, två benfickor med dragkedja och en baktill.
- Justerbar nedtill med resår och kardborre.
- Alternativ för att lägga in knäskydd.
Välj variant
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 831,00 | 811,00 | 791,00 |
Totalt pris
kr
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 831,00 | 811,00 | 791,00 |
Sammanställning
| Artikelnummer | 022046-19 |
| Modell | Herr |
| Material | Skal 1: TP380; 65% polyester, 35% bomull. Skal 2: 88% polyester, 12% spandex |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla på låg temperatur, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 110 grader, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | 235 g/m2 185 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.533 kg |
| Nettovikt | 0.4666 kg |
| Netto förpackningsvikt | 7 kg |
| Bruttovolym | 0.0031 m³ |
| Nettovolym | 0.00279 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.0497 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 8 kg |
| Förpackning | 15 PCS |
| Ursprungsland | MM |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 83 st |
| Lagersaldo | 113 st |
| Lagersaldo | 315 st |
| Lagersaldo | 318 st |
| Lagersaldo | 491 st |
| Lagersaldo | 64 st |
| Lagersaldo | 109 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

