Soft as Cashmere"". Kennewick är den perfekta businesströjan att ha på sig vår som höst och den går aldrig ur tiden vare sig i stil eller kvalitet. Matcha gärna Kennewick tillsammans med våra Bridgeport Chinos."
Art.nr.
355407-580
Kennewick Crewneck Women
Välj variant
Finns i 6 varianter
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 1349,00 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 355407-580 |
| Modell | Dam |
| Material | 100% merinoull, handtvätt |
| Tvättråd | Tvätta med liknande färger, Tvätta för hand, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Torka på platt yta, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 110 grader, Kemtvätt |
| Textilvikt | 220 g/m² |
| Bruttovikt | 0.282 kg |
| Nettovikt | 0.2538 kg |
| Netto förpackningsvikt | 5.076 kg |
| Bruttovolym | 0.00184 m³ |
| Nettovolym | 0.0017 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.07387 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 5.64 kg |
| Förpackning | 20 PCS |
| Ursprungsland | PL |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 67 st |
| Lagersaldo | 64 st |
| Lagersaldo inkommande 20260623 | 40 st |
| Lagersaldo | 131 st |
| Lagersaldo inkommande 20260623 | 40 st |
| Lagersaldo | 119 st |
| Lagersaldo inkommande 20260623 | 40 st |
| Lagersaldo | 114 st |
| Lagersaldo | 106 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

