Ellensburg Denim shirt Women
Art.nr.
352405-581
Med Ellensburg Denim shirt Women får du ett profilplagg som fungerar lika bra i arbetsvardagen som på event och kampanjer. Det gör modellen relevant för både intern användning och externa aktiviteter. Den lämpar sig väl för tryck, transfer eller brodyr, vilket gör det lätt att anpassa profileringen efter behov.
Tekniska specifikationer:
- Denimskjorta i mjukt och slitstarkt indigofärgat tyg.
- Skräddarsydd passform med formad krage.
- Denna skjorta definerar den moderna dress coden.
- Med rötter i amerikanska västern ger Ellensburg en känsla av tidlöshet uppblandat med nutid.
- Öko-tex certifierad.
Välj variant
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 785,00 |
Totalt pris
kr
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 785,00 |
Sammanställning
| Artikelnummer | 352405-581 |
| Modell | Dam |
| Material | 100% bomull |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Torktumla ej, Ej kemtvätt, Blekning är inte tillåtet, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Stryk inte direkt på tryck |
| Textilvikt | 160 g/m² |
| Bruttovikt | 0.328 kg |
| Nettovikt | 0.2952 kg |
| Netto förpackningsvikt | 7.38 kg |
| Bruttovolym | 0.00149 m³ |
| Nettovolym | 0.0013 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.05434 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 8.2 kg |
| Förpackning | 25 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 22 st |
| Lagersaldo inkommande 20260424 | 50 st |
| Lagersaldo | 59 st |
| Lagersaldo inkommande 20260424 | 125 st |
| Lagersaldo | 60 st |
| Lagersaldo inkommande 20260424 | 150 st |
| Lagersaldo | 50 st |
| Lagersaldo inkommande 20260424 | 125 st |
| Lagersaldo | 71 st |
| Lagersaldo inkommande 20260424 | 75 st |
| Lagersaldo | 20 st |
| Lagersaldo inkommande 20260424 | 75 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

