Packwood Jacket Women
Packwood Jacket Women fungerar både som arbetsplagg och som stark exponering för varumärket i rörelse. Plagg med tydlig användning blir ofta uppskattade och fortsätter synas långt efter första utdelningen. Den typen av textil fungerar bra med tryck, transfer eller brodyr beroende på hur varumärket ska framträda.
Tekniska specifikationer:
- Packwood är en supertunn jacka gjord med PrimaLoft® vaddering vilket ger dig alla egenskaper som ett outdoorplagg bör innehålla: värmande, lätt att packa ihop och extremt mjuk att ha på sig.
- Insulationsmaterialet hjälper din kropp att hålla en komfortabel temperatur och behålla energin.
- Jackan är utrustad med dragkedjsfickor och elastiskt kantband som drar till nedtill och i ärm samt stänger ute kyla.
- Dragkedjan framtill är från YKK METALUXE® vilket med sin metall-look ger jackan en lyxig känsla.
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 1865,00 |
| Artikelnummer | 351427-99 |
| Modell | Dam |
| Material | Yttertyg: 100% nylon. Vaddering: 100% polyester primaloft. Foder: 100% nylon |
| Tvättråd | Maskintvätt 30 grader, Torktumla ej, Hängtorkas, Ej kemtvätt, Blekning är inte tillåtet, Stryk ej, Tvätta separat |
| Textilvikt | Fabric: 37 g/m², Padding: 60 g/m² |
| Bruttovikt | 0.047 kg |
| Nettovikt | 0.0423 kg |
| Netto förpackningsvikt | 8.46 kg |
| Bruttovolym | 0.00866 m³ |
| Nettovolym | 0.0078 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.0595 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 9.4 kg |
| Förpackning | 20 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 323 st |
| Lagersaldo | 767 st |
| Lagersaldo | 1222 st |
| Lagersaldo | 628 st |
| Lagersaldo | 370 st |
| Lagersaldo | 147 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

