Verktygspenna Build-it
Verktygspenna Build-it är ett starkt val när du vill skapa en profilprodukt som både används och uppskattas. Det gör den till ett användbart val för företag som vill få mer effekt av varje utdelad enhet. Metallkänslan gör att både gravyr och tryck blir starka alternativ för märkning.
Tekniska specifikationer:
- Multifunktionspenna med stylus, vattenpass, skruvmejsel och linjal
- Refill med blått bläck
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 22,60 | 21,60 | 21,00 | 19,40 | 18,20 | 17,00 | 15,60 | 15,20 | 14,80 | 14,60 |
| Artikelnummer | 87797-N0002 |
| Material | ABS, Metal |
| Längd | 148mm |
| Diameter | 10mm |
| Vikt | 13g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT87797.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 530mm x 310mm x 180mm |
| Pennmekanism | Twist action |
| GPSR-Information | On the refill |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 87797-N0002 | 25298 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

